Набір для укладання волосся фен щітка 5в1 VGR V-475 Мультистайлер фен із 5 насадками плоска для волосся

4 150 ₴
3 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120.2155
Набір для укладання волосся фен щітка 5в1 VGR V-475 Мультистайлер фен із 5 насадками плоска для волосся
Мультистайлер VGR V-475 - це інноваційний пристрій, що поєднує функції фена, плойки та стайлера, призначений для створення різних зачісок без екстремального нагрівання. Завдяки потужному двигуну, пристрій дозволяє сушити, завивати, випрямляти і надавати об'єму волоссю, мінімізуючи тепловий вплив і зберігаючи його здоров'я. Змініть свій щоденний догляд за волоссям за допомогою всього одного пристрою.
Стайлер VGR 475 поставляється з 5 змінними насадками: овальною щіткою для надання об'єму, круглою щіткою-феном діаметром 40 мм для створення гладких зачісок, двома насадками для завивки в стилі Airwrap для лівої та правої завивки та прецизійною насадкою для швидкої попередньої сушіння. Ідеально підходить для створення різноманітних зачісок, таких як пряме волосся, легкі хвилі або чітко окреслені локони.
Переваги:
- Індивідуальні налаштування для кожного типу волосся: завдяки 3 температурним режимам 50°C, 70°C та 90°C, а також 2 рівням швидкості вентилятора, фен з круглою щіткою оптимально підходить для тонкого, нормального або жорсткого волосся. Практичний поворотний перемикач визначає напрямок завивки - ліворуч або праворуч. Це дозволяє легко створювати рівні хвилі і красиві локони за допомогою цього універсального фена для завивки.
- Легкий корпус, гнучкий кабель з можливістю повороту на 360° та шнур живлення довжиною 2 метри дозволяють комфортно укладати волосся під будь-яким кутом.
- Знімний фільтр спрощує очищення та продовжує термін служби.
- Стайлер оснащений потужним високошвидкісним двигуном BLDC, що розвиває швидкість до 110 000 об/хв, та створює сильний, рівномірний потік повітря. Це дозволяє сушити волосся швидше та ефективніше, при цьому знижуючи рівень шуму. Найменша дія тепла допомагає захистити волосся і забезпечує гладкий результат, як після відвідування перукарні. Також ідеально підходить як зручний фен для завивки волосся у повсякденному житті.
Характеристики:
- Тип двигуна: швидкісний двигун BLDC до 11000 RPM.
- Потужність: 1500 Вт.
- Харчування: 220-240 Ст.
- Довжина кабелю: 200 см.
- Температурний режим: 50°C - 70°C - 90°C (3 рівня).
- Температура холодного обдування: 30°C.
- Довжина фена без насадки: 25 см.
Комплектація:
- Фен-стайлер.
- Насадки-5 шт.
- Затискачі для волосся-2 шт.
- Інструкція.
- Коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання насадки | Так |
| Обертання в двох напрямках | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Діаметр щітки | 40 мм |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 90 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 50 град. |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Затискачі для волосся | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| тип призначення | |
| тип призначення | Набор для укладки волос фен щетка 5в1 VGR V-475 Мультистайлер фен с 5 насадками плойка для волос |
- Ціна: 3 650 ₴










