Набір для малювання та творчості Валізка з фломастерами олівці для дітей Art Set 228предметов
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для малювання та творчості Валізка з фломастерами олівці для дітей Art Set 228предметов
Набір для малювання у вигляді валізки з ручкою для дітей від 3-х років.
Дитячий набір для малювання у валізці зручно брати з собою на відпочинок або в гості до друзів, щоб цікаво провести час без новомодних гаджетів.
З таким набором можна скористатися не тільки великою кількістю олівців і фломастерів для малювання в альбомі або розфарбовці, але і задіяти кольорові олівці або фарби.
Набір допомагає реалізувати будь-які творчі художні задуми, це відмінний подарунок на будь-яке свято!
Висока якість – виготовлено з безпечних матеріалів.
У набір входять:
- 48 кольорових крейд
- 24 кольорових олівців
- 40 скріпок
- 24 маркера
- 48 масляних міні крейди
- 20 аркушів паперу
- 12 акварельних фарб
- 6 пластикових скріпок
- 1 точилка для олівців
- 1 кисть
- 1 гумка
- 1 палітра пластикова
- 1 клей
- 1 простий олівець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Кейс |
| Ширина | 30 см |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 4 см |
| Колір | Різні кольори |
| Вид творчості | Малювання |
| Виробник | UKC |
| Довжина | 40 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Набір для малювання і творчості Валіза з фломастерами олівці для дітей Art Set 228 предметів |
- Ціна: 550 ₴











