Дитячий набір творчості у валізі скетч маркери двосторонні фарби олівці в кейсі для малювання 65 шт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір творчості у валізі скетч маркери двосторонні фарби олівці в кейсі для малювання 65 шт
Набір для малювання та творчості виготовлений з екологічно чистих матеріалів і є повністю безпечним для дітей.
Малювання позитивно позначиться на розвитку дитячої уяви, фантазії, кмітливості, абстрактному мисленні, координації рухів, творчих навичок,
а так само активізує пізнавальну діяльність і втілить в життя творчі ідеї.
Переваги:
- Різноманіття знаходяться в наборі предметів;
- Практичний чемоданчик для безпечного зберігання і переміщення;
- Осередки набору ергономічні - групи предметів розділені на секції;
- Легко використовувати і зберігати;
- Существенная економія при покупці набору, в порівнянні з придбанням товарів окремо.
В набір входить:
1 клей
24 скетч маркер двосторонній
8 крейди
8 масленная пастель
12 фарби гуаш
8 олівців
2 пензлика
1 точилка
кейс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Кейс |
| Ширина | 25 см |
| Діаметр | 5.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 5.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Вид творчості | Малювання |
| Виробник | UKC |
| Довжина | 35 см |
| Стать | Унісекс |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Дитячий набір творчості у валізі скетч маркери двосторонні фарби олівці в кейсі для малювання 65 шт |
- Ціна: 965 ₴











