Набір для малювання та творчості 46 предметів 4 яруси фломастери олівці фарби для дівчаток
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для малювання та творчості 46 предметів 4 яруси фломастери олівці фарби для дівчаток
Прекрасний набір для маленьких художників та творців, який допоможе розвинути творчі здібності та художню фантазію у дітей! Стане чудовим подарунком для дитини на будь-яке свято.
Дитячий художній набір для малювання та творчості на 46 предметів у боксі-шестиграннику ¦дуже зручно розкривається на секції, в яких міститься 46 предметів, і компактно складається у компактну коробочку-шестигранник. Зручний у транспортуванні, оскільки легкий та не займає багато місця!
Комплектація:
- фарби акварельні (12 кольорів)
- фломастери (6 кольорів)
- воскова крейда (12 кольорів)
- кольорові олівці (12 кольорів)
- гумка
- точилка
- пензлик
- Розмір шестигранника 16х16х9см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 16 см |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 16 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Вид творчості | Малювання |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Набір для малювання і творчості 46 предметів 4 яруси фломастери олівці фарби для дівчаток |
- Ціна: 430 ₴











