Органайзер для зберігання прикрас на 3 яруси прозора скринька для ювелірних виробів та біжутерії

670 ₴
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120.2114
Органайзер для зберігання прикрас на 3 яруси прозора скринька для ювелірних виробів та біжутерії
Скринька для зберігання прикрас – зручний та практичний органайзер для ювелірних виробів, аксесуарів із золота та біжутерії. Три місткі рівні з різною кількістю секцій можна міняти місцями. Велюрове покриття для дбайливого зберігання ланцюжків, кольє, браслетів, брошів, підвісок, сережок, годинників, шпильок та гумок для волосся.
Міцний пластиковий корпус. Увага до дрібниць – декоративні ручки. Стильна скринька забезпечить захист від пошкоджень та збереже прикраси у чудовому стані. Компактний бокс для прикрас та біжутерії зручно брати із собою в дорогу, на відпочинок. Органайзер для ювелірних прикрас можна зберігати на туалетному столику у спальні, ящику столу або на комоді.
Універсальна скринька поєднує в собі елегантний дизайн та практичність, стане гарною річчю для прикраси інтер'єру вашого будинку.
Характеристики:
Тип: скринька для прикрас; універсальний органайзер
Матеріал виробу: велюр штучний
Кількість відділень: 3
Вид замку: без замка
Розмір (ДхШхВ): 23 х 13.4 х 10 см
Розмір 1 скринька (ДхШхВ): 22.5 х 12.9 х 2.8 см
Комплектація:
- Скринька для прикрас - 1 шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 134 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Велюр |
| тип призначення | |
| тип призначення | Органайзер для хранения украшений на 3 яруса прозрачная шкатулка для ювелирных изделий и бижутерии |
- Ціна: 495 ₴










