Утюжок для волосся з керамічним покриттям VGR V-516 Випрямляч із дисплеєм і регулюванням температури

-23%
950 ₴
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120.2143
+380 (67) 322-19-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Утюжок для волосся з керамічним покриттям VGR V-516 Випрямляч із дисплеєм і регулюванням температури
VGR V-516 - це професійний прасок, який поєднує в собі міць, швидкість і делікатний догляд. Він зробить будь-яке укладання простішим, швидшим і безпечнішим — від ідеально прямих пасм до м'яких хвиль.
Переваги:
- Швидке нагрівання.
- Керамічне покриття пластин - м'яке ковзання без заломів і перегріву.
- Діапазон температури від 100°C до 230°C (210°F–450°F).
- LED-дисплей, завжди видно вибраний режим.
- Поворот шнура 360 °.
- Блокована ручка, зручно зберігати і брати з собою.
Дисплей відображає температуру у ФАРЕНГЕЙТАХ.
Характеристики:
- Тип: випрямляч/праска для волосся
- Потужність: 50 Вт
- Харчування: від мережі
- Напруга живлення: 220-240 В 50/60 Гц
- Ширина пластини: 25 мм
- Довжина пластини: 120 мм.
- LED дисплей
- Температура: 100°C - 230°C (210 -450F)
- Шнур, що обертається, на 360°
- Розмір прасування: 31х3,5 см
- Довжина кабелю живлення: 2м
Комплектація:
- Випрямляч для волосся
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Ширина пластин | 25 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Утюжок для волос с керамическим покрытием VGR V-516 Выпрямитель с дисплеем и регулировкой температуры |
- Ціна: 730 ₴










