Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-662 портативна з usb зарядкою та 6 насадками в подарунковій коробці

2 125 ₴
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120.2147
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-662 портативна з usb зарядкою та 6 насадками в подарунковій коробці
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-662 - портативна машинка з ергономічним дизайном, зробить догляд за волоссям дуже ефективним і набагато простіше, тому що у вас є все необхідне в одному наборі. Ніж, шириною 46 мм та регульованою висотою зрізу 0.8 - 2 мм, 6 напрямних гребеня 1.5 / 3 / 4.5 / 6 / 9 /12 мм, літієвий акумулятор та час автономної роботи до 180 хвилин без підзарядки.
Машинка для стрижки VGR має широкий спектр застосування завдяки низькому рівню шуму та здатності працювати без заїдань та ривків. За допомогою напрямних гребенів Ви зможете підрівнювати волосся на будь-яку бажану довжину.
Час повного заряджання становить 4 години. USB вихід кабелю дозволить підключити зарядку від повербанка, ноутбука та адаптера 5V 1A (не входить до комплекту)
Комплектується 6 насадками гребенями, щіточкою для чищення, USB кабель зарядки, а також маслом для змащення лез.
Характеристики:
Тип: машинка для стрижки
Модель: V-662
Матеріал корпусу: метал
LED дисплей
Акумулятор: LI 3000mAh
Безщітковий мотор з максимальною частотою 7000 об/хв
Час роботи без підзарядки: до 180 хв.
Заряджання: USB кабель
Індикація заряджання: є
Напруга блоку живлення 5В 1А
Час зарядки: 4 години
Насадки гребені: 1.5 / 3 / 4.5 / 6 / 9 /12 мм
Ножовий блок шириною 46 мм
5 фіксованих налаштувань довжини зрізу волосся 0.8 – 2 мм
Довжина кабелю заряджання: 150 см
Розмір машинки: 17.5 х 4.5 см
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Насадки 6 шт
- Олія
- Щітка для очищення
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 7000 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| тип призначення | |
| тип призначення | Аккумуляторная машинка для стрижки волос VGR V-662 портативная с usb зарядкой и 6 насадками в подарочной коробке |
- Ціна: 1 850 ₴










